facebook.com

Beata PISARSKA

Okręg nr 2, miejsce 6

O mnie

Mam 38 lat. W Markach mieszkam od 22 lat. Wspólnie z mężem wychowuję 16-letnią córkę. Ukończyłam Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie - kierunek finanse i rachunkowość. Obecnie pracuję w Ośrodku Pomocy Społecznej w Markach oraz prowadzę własną działalność gospodarczą "Quarto - pościel"

O moim doświadczeniu

Dzięki mojej dotychczasowej pracy poznałam olbrzymie spektrum najbardziej trudnych problemów z którymi nasi mieszkańcy borykają się na co dzień. Angażując się w powierzone mi obowiązki nabrałam doświadczenia w pracy społecznej i samorządowej. Brałam udział w akcji "Święty Mikołaj mieszka w Markach". Dzielę się także z Państwem ważnymi informacjami z zakresu rodziny, pracy i polityki społecznej na łamach "Ekspresu Mareckiego".

Kierunek - rozwój

Jak to już bywa czas wyborów jest czasem wielkich obietnic. Ważne jednak, aby te obietnice były szczere i realne do zrealizowania. Osobiście mogę Państwu obiecać, że zrobię wszystko, aby być radną spełniającą Wasze oczekiwania. Możecie być Państwo pewni, iż będę dążyć do dalszego rozwoju naszego miasta.

Uważam, że w samorządzie nie ma miejsca dla partii politycznych, które mają wykonywać polecenia "z góry", które są niezgodne z potrzebami mieszkańców. W samorządzie należy skupiać się na mieszkańcach i pracować na rzecz ich wspólnego dobra. Jest to ogromna odpowiedzialność i jednocześnie zaszczyt służyć w ten sposób swojemu miastu. Uważam, że kluczem do dalszego rozwoju Marek jest oddanie w najbliższych wyborach głosu na Burmistrza i Radnych z naszego komitetu wyborczego, do czego Państwa niezmiernie zachęcam!

Moje propozycje

W związku z ubieganiem się o mandat radnej będę konsekwentnie zabiegać o:

  • budowę i modernizację dróg gminnych oraz chodników
  • zwiększenie nakładów na inwestycje, dzięki aktywnemu pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej oraz innych środków zewnętrznych,
  • budowę domu dziennego pobytu dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych,
  • wdrożenie usług online oraz podwyższenie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w urzędzie i jednostkach podległych,
  • wprowadzenie systemu internetowego e-należności - systemu opłat w gminie,
  • budowę placówek oświatowych (szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek), by nasze dzieci miały lepsze możliwości edukacyjne, w tym bardziej przystępne godziny lekcyjne,
  • wdrożenie programu "Firma za złotówkę" - by każda nowo powstająca firma w gminie w pierwszym roku działalności płaciła 1 zł za mkw. lokalu, w którym prowadzi działalność gospodarczą. Warunkiem byłoby zatrudnianie maksymalnie 5 pracowników oraz by powierzchnia, na której prowadzona będzie działalność gospodarcza, była wydzielona z własnej nieruchomości

 

Nie śpij, bo Cię przegłosują!

Drogi Mieszkańcu! Wybierz się na wybory samorządowe i zagłosuj! Pamiętaj, że każdy głos, Twój głos ma ogromne znaczenie. Razem zbudujemy wspólną przyszłość! Dziękuję za każdy głos oddany na mnie i nasz Komitet Wyborczy. Realizacja jego programu jest realną szansą zapewnienia zrównoważonego i dynamicznego rozwoju naszego miasta.


 

zdjecie
fot. 1
fot. 2