facebook.com

Marcin CHOROŚ

Okręg nr 2, miejsce 5

O mnie

Mam 42 lat. Od urodzenia mieszkam w Markach, tutaj uczęszczałem do podstawówki oraz liceum. Zdobyłem wykształcenie informatyczne. Na terenie naszego miasta prowadzimy z żoną małą rodzinną firmę oraz wychowujemy dwójkę dzieci w wieku 11 i 13 lat.

Dlaczego kandyduję

Jestem osobą kontaktową i otwartą. Z racji wykonywanego zawodu mam częsty kontakt z ludźmi, w znacznej mierze z mieszkańcami Marek. Odbyłem wiele rozmów o tym, co dzieje się w naszym mieście, co wymaga poprawy i jakie są ich oczekiwania. To właśnie skłoniło mnie do kandydowania na radnego. Chcę wdrażać w życie Państwa potrzeby, pomysły i kontynuować politykę, dzięki której nasze miasto rozwija się w tak szybkim tempie.

Mój program

Moim priorytetem jest poprawa stanu dróg i chodników, zagospodarowanie terenów zielonych oraz wspieranie wszelkich inicjatyw zgłaszanych przez mieszkańców Marek. Będę zabiegał, aby budowy i modernizacje ulic odbywały się w wyniku konsultacji z mieszkańcami, uwzględniając ich uwagi.

Chciałbym zająć się rozwojem w dziedzinie sportu oraz informatyki dla młodzieży i dorosłych w naszym mieście. Pragnę stworzyć miejsca, w których dzieci po lekcjach mogą spędzać czas w sposób kreatywny.

Będę dążył do dalszej rozbudowy bazy oświatowej. Koniecznie jest utworzenie miejskiego żłobka, przygotowanie budowy nowej szkoły na południu Marek oraz wsparcie szkolnictwa średniego w Markach.

Szanowni Państwo!

Wiele osób wybiera nasze miasto na miejsce, w którym chcą mieszkać, pracować i wychowywać dzieci. W związku z tym, że wciąż nas przybywa, Marki wymagają ciągłego planu rozwoju, a ja jestem gotów pomóc w jego realizowaniu.


 

Po godzinach...

Uwielbiam pojeździć na rowerze po okolicznych lasach. Oczyszcza to umysł i daje inne spojrzenie na różne rozwiązania.

zdjecie
fot. 1
fot. 2