facebook.com

Maciej TRACZYK

Okręg nr 1, miejsce 6

O mnie

Mam 34 lata i pochodzę z Warszawy. Od 10 lat jestem mieszkańcem Marek. Wspólnie z żoną Katarzyną, która jest rodowitą Markowianką, wychowujemy dwójkę wspaniałych dzieci Anielę i Antosia. Zdobyłem tytuł magistra w obszarze Zarządzania Biznesem i Finansami uzyskany na Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie.

Od ponad 14 lat pracuję w jednym z największych domów mediowych w Polsce, gdzie kieruję zespołem specjalistów. Podczas licznych szkoleń oraz codziennej pracy z ludźmi zdobyłem niezbędne doświadczenie, które chciałbym wykorzystać w pracy radnego.

Dlaczego kandyduję?

Zdecydowałem się kandydować na stanowisko radnego, aby mieć realny wpływ na działania Urzędu Miasta, w tym na określanie priorytetów dla inwestycji, których mieszkańcy niezwykle potrzebują.

Uważam, że stare metody i schematy nie przyniosą nam nowych rezultatów. Dlatego nadszedł czas na nowe spojrzenie, młodość, energię i nowoczesność, które chciałbym wnieść do Rady Miasta Marki.

Jako rodzic dwójki dzieci doskonale rozumiem potrzeby rodzin w naszej okolicy. Poprawa stanu dróg i chodników, bezpieczeństwa na drogach, budowa nowych ścieżek rowerowych, a także ułatwienie dostępu do miejsc rekreacji czy poprawa jakości powietrza są dla mnie niezmiernie istotne.

W mojej ocenie dysponowanie środkami publicznymi niesie za sobą ogromną odpowiedzialność, dlatego istotne jest, aby wszystkie decyzje były w pełni przemyślane i realizowały potrzeby mieszkańców.

Jestem przeciwny temu, aby na gminnym poziomie samorządowym oddawać władzę znanym partiom politycznym, których działania nie przyczyniają się do rozwoju miasta, a realizują tylko cele partyjne.

Moim zdaniem konieczna jest także poprawa komunikacji Urzędu Miasta z mieszkańcami, gdyż bardzo często, formalny język urzędowy powoduje nieporozumienia i nie jest w pełni zrozumiały, a czas oczekiwania na odpowiedzi jest bardzo długi.

Z tego powodu zależy mi, aby być z Państwem w stałym kontakcie, wsłuchiwać się w Państwa potrzeby i inicjatywy, a przede wszystkim zabiegać o realizację tych potrzeb w kontaktach z Urzędem Miasta.

Bądźmy w kontakcie!

Nie czekając na wyniki wyborów już teraz gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej wwl.info.pl, gdzie poprzez formularz kontaktowy można zgłosić do mnie pilne kwestie, którymi już teraz się zajmę.

Zapraszam także do dołączenia do mojej grupy dyskusyjnej na Facebooku: Marki Południowe - Forum Mieszkańców, gdzie wraz z innymi uczestnikami na bieżąco wymieniamy się informacjami i pomagamy sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów.

Szanowni Państwo! Bardzo liczę na Państwa głos! Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie zmienić naszą okolicę na lepszą!

Popierają mnie

Z przyjemnością polecam Macieja Traczyka jako kandydata na radnego do miasta Marki. Jestem przekonany, że jego doświadczenie zawodowe, umiejętności interpersonalne oraz zaangażowanie będą nieocenionym atutem w roli radnego. Maciej jest osobą godną zaufania, która zawsze kieruje się dobrem wspólnoty oraz potrafi skutecznie reprezentować interesy mieszkańców. Gorąco zachęcam, aby oddać na niego swój głos.

Krzysztof Chaciński, burmistrz Radzymina

 

Maciej Traczyk jest osobą młodą i energiczną. Widzę w nim ogromne zaangażowanie i zdolność do efektywnej pracy w zespole Rady Miasta. Jestem przekonany, że jego entuzjazm i determinacja przyniosą pozytywne zmiany dla naszej społeczności. Zachęcam serdecznie do poparcia jego kandydatury.

Jacek Orych, burmistrz Marek


 

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3