facebook.com

O nas

Tak, zmieniamy Marki

Inni wojują na górze, my pracujemy na dole. Tak najprościej można zestawić to, co się w polskiej polityce w ostatnich latach, z tym, co obserwowaliśmy w naszym mieście. Do ostatnich wyborów samorządowych szliśmy z hasłem "Tak, zmieniamy Marki!". I słowa dotrzymaliśmy. Byliśmy z dala od polityki, za to od razu rzuciliśmy się w wir pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców. 

Pięć ostatnich lat to pasmo inwestycji i projektów społecznych, które poprawiały komfort życia w mieście. Szkoły, drogi, kanalizacja, zabytki - długo moglibyśmy wyliczać... Wystarczy wejść na stronę inwestycje.marki.pl, by zobaczyć co się w ostatnich latach w naszym mieście działo. To także najlepszy dowód, że nie składaliśmy pustych deklaracji. Choć wcale nie był to łatwy okres dla samorządów, bo mierzyliśmy się z pandemią, skutkami wojny i redukowaniem przez władzę centralną naszych wspólnych dochodów w dobie wysokiej inflacji. 

Tak, wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Dlatego znów idziemy do wyborów jako Komitet Wyborczy Wyborców Burmistrza Jacka Orycha. To my wybudziliśmy miasto z marazmu inwestycyjnego, to my je zmienialiśmy, to my gwarantujemy utrzymanie tego kursu. Nasi kandydaci to mieszanka doświadczenia, energii i pracowitości. To ludzie czynu, a nie jałowych dyskusji; aktywnie działający na rzecz naszego miasta w ramach organizacji społecznych oraz nieformalnych grup mieszkańców. Ponownie łączy nas to samo hasło wyborcze "Tak, zmieniamy Marki"! Możecie być pewni, że znów wypełnimy je czynami!

W wyborach do rady powiatu wołomińskiego wspieramy kandydatów KWW Jeden Powiat - Dobry Samorząd. To doświadczeni liderzy różnych środowisk, którzy zadbają o to, by głos naszego miasta w radzie powiatu był słyszalny i skuteczny.

Do zobaczenia w lokalach wyborczych 7 kwietnia!