facebook.com

Przemysław LIS

Okręg nr 4 miejsce 2

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi

Nazywam się Przemysław Lis, mam 41 lat. Od urodzenia mieszkam w Markach-Strudze. Mam wspaniałą żonę  i dwójkę cudownych dzieci. Posiadam wykształcenie średnie. Od kilku lat  prowadzę własną działalność gospodarczą - sklep spożywczo-przemysłowy, w którym spotykam moich sąsiadów i rozmawiam z nimi o ich sukcesach i problemach.

Od lat angażuję się społecznie. Wspieram organizację Spartakiady Rodzinnej i biegu Nocny Marek oraz przedsięwzięć w Zespole Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Strudze. Jestem współautorem dwóch zwycięskich projektów w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego, dzięki którym w mijającym roku organizowano wydarzenia kulturalne koncerty i pokazy kina letniego w Strudze, a w kolejnym powstanie nowy plac zabaw na skwerze bł. ks. Markiewicza.

Ostatni rok, jaki spędziłem w Radzie Miasta był dla mnie dużym wyzwaniem. Dzięki tej funkcji  poznałem nasze miasto z innej perspektywy, dzięki temu jeszcze lepiej wiem, jak można  zmienić naszą okolicę na jeszcze lepszą i polepszać komfort mieszkańców.

Drodzy Sąsiedzi, potrafię zawalczyć o rzeczy ważne. Zapewniam Państwa, że będę zabiegał o istotne sprawy dla Strugi i popierał wszelkie inicjatywy służące rozwojowi naszego miasta, jak i naszej okolicy. Przecież wszystkim nam zależy na tym, abyśmy mogli żyć w coraz lepszych i bezpieczniejszych warunkach, aby nasze dzieci i wnuki uczyły się w dobrych i nowoczesnych szkołach, a nasze rowery i auta jeździły po równych i bezpiecznych drogach.

Liczę na Państwa głos i zapewniam, że będę otwarty na Państwa propozycje i sugestie.

Z poważaniem, Przemysław Lis.

 

Agnieszka Żebrowska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3

Z Przemkiem znam się od przedszkola. Jako radny nie tylko sprosta powierzonemu mu zadaniu, ale także dopełni starań, by Marki były lepsze, ciekawsze, a dzieci miały lepsze możliwości edukacji i więcej ofert na spędzanie wolnego czasu.

 

Joanna Broma, Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 2

Przemek od kilku lat działa aktywnie w Radzie Rodziców. Jest stałym filarem składu organizacyjnego różnych przedsięwzięć, jakie mają miejsce na terenie naszej szkoły. Zawsze można na niego liczyć.

 

zdjecie
fot. 1
fot. 2