facebook.com

Magdalena SZAFARZ

Okręg nr 2 miejsce 5

 Szanowni Państwo,

Nazywam się Magdalena Szafarz. Jestem nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 1 oraz właścicielką szkoły tańca „Akademia Pani Szafki”. Uważam się za kobietę przedsiębiorczą, zadowoloną z życia, która jako szczęśliwa mama 2 letniego synka chce wspierać rozwój Marek. Marki to moje miasto i tu skupiam swoją uwagę.

Rokrocznie organizuję pomoc dla dzieci z domów dziecka oraz Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, angażując i ucząc empatii swoich uczniów. Wspólnie z moimi podopiecznymi wspieramy organizację wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie Marek, takich jak Spartakiada Rodzinna, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy Dni Rodziny i pikniki sąsiedzkie.

 Drodzy Sąsiedzi, chcę się z wami dzielić moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam przez lata trenując ciężko taniec oraz nauczając w największej szkole tańca w Polsce. Teraz nastał odpowiedni czas, żeby zdobyte doświadczenie przekazać dalej, przekazać w pierwszej kolejności mieszkańcom Marek. Czuje się częścią mojego miasta Marki i chce je wspierać na tyle, ile mogę i potrafię. Dlatego jeśli mam możliwość to współpracuje z instruktorami z Marek i korzystam z lokalnych usług. Dzięki takim działaniom mam realny wpływ na poprawę dobrobytu Sąsiada i naszego miasta.

Mam wpływ na to, jak będzie wyglądało miasto i jak będzie się tutaj żyło. W końcu mieszkam tutaj, mam cudowną rodzinę, pracę i zamierzam stworzyć miejsca przyjazne dzieciom i ich rodzicom.

Każdy z nas mam realny wpływ na nasze miasto, na swój stan życia. Jedni zakładają firmy świadcząc usługi, inni z nich korzystają, a na końcu zyskuje miasto, czyli każdy mieszkaniec. I tak koło się zatacza do momentu kiedy działamy lokalnie.  Gdyby każdy z nas wsparł swojego sąsiada, każdy by na tym skorzystał. Po co nam mechanik, stolarz czy też fryzjer np. z Warszawy, skoro można wesprzeć swojego sąsiada z Marek?

Proponuje pewne społeczne działanie, które mogłoby pomóc każdemu z nas. Bo Wspieranie Sąsiada zawsze ma sens.

 Warto na mnie zagłosować, ponieważ chcę, aby wszyscy w Markach czuli się sąsiadami, gdzie wspieramy się nawzajem i czujemy się bezpieczni. 

 

Chcę motywować ludzi do działania!!!

zdjecie
fot. 1
fot. 2