facebook.com

Marcin CHOROŚ

Okręg nr 1 miejsce 5

 Szanowni Państwo,   

Nazywam się Marcin Choroś, mam 37 lat. Od urodzenia mieszkam w Markach, tutaj uczęszczałem do podstawówki oraz liceum. Posiadam wykształcenie informatyczne. Na terenie naszego miasta prowadzimy z żoną małą rodzinną firmę oraz wychowujemy dwójkę dzieci w wieku 5 i 8lat.

Jestem osobą kontaktową i otwartą. Z racji wykonywanego zawodu mam częsty kontakt
z ludźmi, w znacznej mierze z mieszkańcami Marek. Odbyłem wiele rozmów o tym, co dzieje się w naszym mieście, co wymaga poprawy i jakie są ich oczekiwania. To właśnie skłoniło mnie do kandydowania na radnego miasta Marki. Chciałbym wdrażać w życie Państwa potrzeby, pomysły i kontynuować politykę, dzięki której nasze miasto rozwija się w tak szybkim tempie.

 

MÓJ PROGRAM

 

  • Moim priorytetem jest poprawa stanu dróg i chodników, zagospodarowanie terenów zielonych oraz wspieranie wszelkich inicjatyw zgłaszanych przez mieszkańców Marek. Będę zabiegał, aby budowy i modernizacje ulic odbywały się w wyniku konsultacji z mieszkańcami, uwzględniając ich uwagi.
  • Chciałbym zająć się rozwojem w dziedzinie sportu oraz informatyki dla młodzieży i dorosłych w naszym mieście. Pragnę stworzyć miejsca, w których dzieci po lekcjach mogą spędzać czas w sposób kreatywny.
  • Będę dążył do dalszej rozbudowy bazy oświatowej. Koniecznie jest utworzenie miejskiego żłobka, przygotowanie budowy nowej szkoły na południu Marek oraz wsparcie szkolnictwa średniego w Markach.

 Wiele osób wybiera nasze miasto na miejsce docelowe, miejsce w którym chcą mieszkać, pracować i wychowywać dzieci. W związku z tym, że wciąż nas przybywa, Marki wymagają ciągłego planu rozwoju a ja chciałbym pomóc w jego realizowaniu.

 

 

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5